ORANGE

rekomendacja od Orange

CRESTT Sp. z o.o.

Agata Maćkowiak

Pracę z Martą rozpoczęłam w momencie kariery, który był dla mnie ogromnym wyzwaniem – po raz pierwszy przyszło mi zarządzać wieloosobowym zespołem. Nie do końca wiedziałam czy dam sobie radę, miałam dużo chęci i zaangażowania, ale brakowało mi pewności siebie. Początkowo nie wiedziałam jaki cel chcę osiągnąć, ale już na drugiej sesji się on wyklarował. Przede wszystkim chciałam popracować nad asertywnością, być „ludzkim” szefem i uwierzyć w siebie.

To co udało mi się osiągnąć dzięki naszym sesjom to przede wszystkim:

– dowiedziałam się, że asertywność może się objawiać na wiele sposobów – ja znalazłam swój

– ogrom wiary w siebie i w to, że moja praca ma sens

– zyskanie świadomości jak ważny jest odpoczynek i docenianie samego siebie

– jestem dobrym liderem przy jednoczesnym byciu sobą

Spotkania z Martą polecam każdemu kto choć przez chwilę zwątpił w swoją pracę lub czuje, że potrzebuje wsparcia eksperta. Atmosfera jest genialna, nie robimy niczego wbrew swojej woli, ale często można w fajny sposób przekroczyć własną strefę komfortu 🙂

Ilona

Swoją podróż z Martą zaczęłam będąc w totalnej rozsypce – nie wiedziałam czego chcę ani od siebie, ani od matki-korporacji, ani od Szefa, ani od życia. Uwielbiam pracować i nie wyobrażam sobie nie czuć satysfakcji i sensu tego, co robię na co dzień na dłuższą metę. Wtedy wypalam się znacznie szybciej i jadę na oparach energii. Marta pomogła mi się odrodzić niczym feniks z popiołów – dzięki jej ukierunkowaniu zrozumiałam wiele rzeczy nie tylko związanych z pracą, ale przede wszystkim z samą sobą. Stałam się bardziej świadoma – co mnie uwiera, kiedy jestem szczęśliwa tak po ludzku, w życiu codziennym i jak to poczucie siły podtrzymać. Z dziewczynki do bicia stałam się silną kobietą ze szminką na ustach, co nie uszło uwadze współpracowników! Współpracę z Martą doceniam bardzo i wspominam z uśmiechem – zawsze pozytywna, pełna energii, wspierająca, przygotowana i cierpliwa. A Jej pytania i ćwiczenia wsiąkają w samoświadomość na długo, dzięki czemu pomagają zrozumieć siebie. Długo marudziłam Marcie, że nie mogę nazwać celu, zidentyfikować go – jeśli macie podobnie, zaufajcie Marcie, a cel nazwie się “sam”.

Marta S.

Spotkania z Martą dodały mi zawodowej pewności siebie. W codziennym biegu, kolejnych obowiązkach, projektach itp. brakuje mi, czasu żeby się zatrzymać, wyjść „z siebie” i spojrzeć na swoje dotychczasowe dokonania zawodowe z boku. Cv leżało odłogiem przez lata, brak mi było motywacji do zmiany.

Po kilkunastu latach pracy w korporacji  pojawiły się w mojej głowie pytania „Co dalej, dokąd zmierzam w swoim rozwoju zawodowym?”.

Marta pomogła mi w uspokojeniu tych myśli, akceptacji dotychczasowych wyborów zawodowych i przede wszystkim w zrozumieniu co jest dla mnie ważne. Które wartości są tymi z których jestem w stanie zrezygnować, a które należy pielęgnować i o nie walczyć. Idealna praca to nie tylko zgadzająca się wypłata na koniec miesiąca na koncie, ale też motywacja, zespół z którym współpracujemy, szef, zadania.

Spotkania z Martą zmotywowały mnie do rewizji swojego CV, nasze rozmowy pozwoliły na usystematyzowanie zdobytego doświadczenia i mi osobiście pokazały, że jestem bardzo wartościowym pracownikiem na rynku pracy. Wcześniej, nie czułam w sobie tej siły, którą zyskałam po sesjach coachingowych z Marta. Bardzo wartościową lekcją było też dla mnie omówienie mojego doświadczenia pod kątem ewentualnych przyszłych rozmów kwalifikacyjnych – jak mówić o swoich kompetencjach, prowadzonych projektach czyli co warto podkreślić i na co zwrócić uwagę.

Z czystym sumieniem polecam!